Прості речі рятують життя

Щорічна вакцинація - найефективніший спосіб профілактики грипу. Вакцинація є безпечною та ефективною.

Найоптимальніший час для проведення щеплення – напередодні початку сезону грипу ( кінець вересня-початок жовтня), але памятайте: вакцинуватися можна впродовж всього епідсезону. Переваги вакцинації: знижується ймовірності захворіти , зменшення тяжкого перебігу та ускладнень на 60% , ймовірність смертельних випадків зменшується на 80%, випадків госпіталізації менше на 50% .

Що варто робити, окрім щеплення : - навчіть дітей регулярно мити руки з милом - навчіть дітей етикету кашлю (кашляти в серветку або згин ліктя) - не підходити близько до людей які мають ознаки хвороби - користуватися захисними масками в громадських місцях - не торкатися слизових оболонок очей рота, носа - залиште дитину вдома при появі перших ознак захворювання - регулярне провітрювання приміщення та робіть вологе прибирання.

У разі появи ознак гострої респіраторної інфекції: підвищення температури, нежить, світлобоязнь, головний біль, кашель, ломота у тілі – краще звернутися на огляд до лікаря. При потребу буде проведено експрес-тест на грип та призначено адекватнее лікування. Самолікування може зашкодити!

В нашому центрі вже доступна вакцина "Джі Сі Флю квадрівалент", що дозволена дітям від 6 міс, а незабаром також очікуємо вакцину Інфлувак Тетра. Дітям, які попередньо не були вакциновані від грипу, необхідно 2 дози з інтервалом 4 тижні. Іншим - одна доза. Будьте прикладом для своєї дитини. Вакцинуйтеся разом! Створіть безпечне мікроточення для Вашого малюка! МЦ ProKids робить щеплення як дорослим, так і дітям. Вакцинацію проти гриппу можна поєднувати з іншими обов’язковими та рекомендованими щепленнями. Бережіть свій час та здоров’я!


Ваш педіатр, Валентина Коваленко

93 перегляди

Останні пости

Дивитися всі